Novinky

Nabitý květen

Nekonal se tradiční Vánoční koncert, přes zimu jste nás na akcích příliš nepotkávali, ale mělo to jeden podstatný důvod. Pilně jsme cvičili, makali, scházeli se na společných i individuálních zkouškách, abychom se do toho zase mohli opřít naplno. Celý květen máme plné smyčce práce! 

Znojemské vinobraní

Jako každý rok, i letos zahrajeme na vinobraní ve Znojmě v mázhausu U Mikuláše z Hnanic. V pátek 15.9. začínáme v 17 hod. V sobotu 16.9. si nás můžete přijít poslechnout, zazpívat si a zatančit od 15 hod.

Itálie

6.8. - 13.8.2017 Odjíždíme reprezentovat naši krásnou zemi, kraj a folklor po boku FS Salajka! 

V dambořické hospodě

FS Salajka Dambořice slaví 15. výročí od svého založení a my budeme u toho! Více info na Facebooku. 

Kdy a kde hrajeme v roce 2017?

Děkujeme vám za vaši přízeň a podporu. Věříme, že si najdete cestu na naše akce i v roce 2017. Rozpis našich akcí v tomto roce najdete v rubrice Program -> 2017. 

Vánoce s Friškou

I letos se na vás budeme těšit na vánočním koncertě v Kyjově. Datum je již tradiční - 25.12. 2016. A kde? Jako vždy, v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Začínáme v 17:00.

Festival v Dambořících vyhrála Salajka!

Soutěžní festival v Dambořicích, který se konal první červencový víkend, ovládl domácí folklorní soubor Salajka, který doprovázíme. Salajka získala absolutní vítězství a cenu diváků. Spolupráce se Salajkou nás těší a baví, takže doufáme v další úspěchy nejen na domácí scéně!  Více o festivalu...

Strážnické!

Letos nás nehledejte v sobotu ve skanzenu, ale již v pátek od 16 do 19 hod. u stanu televize NOE (u Bludníku). Přijďte si zazpívat a zatancovat, rádi vám zahrajeme!

Festivalová sezóna

  Každé léto hrajeme na různých festivalech a ani tento rok nebude vyjímkou.  Poprvé zavítáme na MDFF Štěpy ve Veselí nad Moravou, a to 3.6. 2016, kde vystoupíme od 17:00 do 18:30, na pěší zóně (ulice Sokolovská). Více o festivalu si můžete přečíst na stránkách VKC.   Začátek...